Menu
SPORA'DA İLK GÜN

SPORA'DA İLK GÜN

1 Spora Club'a üye olduktan sonra, kulübe girişlerinizde ve üyeliğinizi kapsayan alanlardan faydalanmak üzere resepsiyondan mobil uygulamamızı indirerek şifrenizi oluşturunuz. Daha sonra mobil uygulama üzerinden oluşturacağınız QR kodla kulübü kullanmaya başlayabilirsiniz.

2 Otopark kullanımları için resepsiyondan otopark kartı almanız gerekmektedir. Giriş ve çıkışlarınızın sorunsuz işleyebilmesi için her giriş-çıkışınızda mutlaka kartınızı kullanarak geçiş yapınız.

3 Spora Club içerisinde galoş giymenizi rica ederiz.

4 Spor yaparken altı temiz bir ayakkabı tercih ediniz.

5 Yağ kas ve kemik ölçümü için lütfen randevunuzu 1 gün önceden resepsiyondan alınız. Yağ, kas ve kemik ölçümünün doğru sonuç vermesi için uyulması gereken kuralları belirten broşürü resepsiyondan edinebilirsiniz.

6 Soyunma odalarında eşyalarınızı bıraktıktan sonra, alandaki eğitmenimize Spora Club'daki ilk gününüz olduğunu söylemeniz halinde size memnuniyetle yardımcı olacaktır.

7 Kapalı havuzda lütfen mayo ve bone kullanınız.

8 Havuzlara lütfen duş almadan girmeyiniz.

DOLAP KULLANIMI!

Değerli Müşterimiz! Soyunma dolaplarını daha kolay kullanabilmeniz adına;

1 Kullanacağınız dolabın önce boş olup olmadığını kontrol ediniz.

2 Tuş takımında önce " * ", sonra belirlediğiniz 4 haneli şifreyi tuşlayınız (****) ve " # " tuşuna basarak dolabınızı kilitleyiniz.

3 Dolabınızı tekrar açmak istediğinizde önce " * " tuşuna basınız ve daha önce belirlemiş olduğunuz 4 haneli şifrenizi (****) tuşladıktan sonra " # " tuşuna basınız.

** ÖNEMLİ NOT! Mağduriyet yaşamamanız adına dolap numaranızı ve şifrenizi unutmayınız. İlk denemenizde dolap açılmıyor ise; tuş takımına dokunmayınız ve görevlilerden yardım isteyiniz.

Sahrayicedit Mah. Cebesoy Sok. 34, 34734 İstanbul, TÜRKİYE

Kulübümüz hafta içi: 06.00-23.30 - hafta sonu: 08.00-22.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.