Menu
DEĞİŞİM ŞART EN HIZLI VE ETKİN SONUÇ

NEDEN SPORA CLUB’ TA PERSONAL TRAINING ?

Spora Club’ın personal training ekibi en az 5 yıl deneyimli ve donanımlı eğitmenlerden oluşmaktadır.
Bu ekip günümüz teknolojisinin son trend ekipmanlarını kullanarak vücudunuzu yeniden inşa eder.
Sizler bir Personal Training hizmetine başladığınızda, beklentilerinize mutlaka ulaşacağınızı bilirsiniz.

REFORMER Daha dengeli, dirençli ve koordineli bir vücut yapısına sahip olmayı istiyorsanız, sizin için dizayn edilen reformer ile fonksiyonel çalışmalar yapabilirsiniz.

KICK BOX Vücuttaki tüm kasları çalıştıran ve esnekliği geliştiren aynı zamanda kendinizi savunmayı öğrendiğiniz ender sporlardan kick box, disiplinle birlikte yüksek konsantrasyon gelişimi sağlanır.

FITNESS En fazla aktivite çeşitliliğine sahip size özel eğitmenle bir çok amaca yönelik çalışarak büyük değişimlerin farkına varabilirsiniz.

FUNCTIONAL TRAINING Kombine hareketlerden oluşan bu tip çalışmada daha çok kas grubu devreye girdiğinden kişinin güç, kondisyon ve dayanıklılığı artabilmektedir.

MIHA Miha Bodytec ile performans arttırmak isteyen aktif sporcular, fizik tedavi ihtiyacı duyanlar, zamansızlıktan dolayı spor yapamayıp fiziksel görünümünü düzeltmek isteyenlere kadar geniş bir grup tarafından tercih edilebilir.

POWERPLATE Egzersiz için zamanınız yoksa sizin için hazırlanan bu egzersiz programı ile yarım saatlik çalışmalarla daha sıkı ve kuvvetli bir vücut yapısına sahip olabilirsiniz.

YÜZME Omurgayı çevreleyen kasları kuvvetlendirir ve omurgaya binen yükü azaltır. Yağsız kas kitlesinde artış sağlar, postürü düzeltir ve güzel bir görünüm kazandırır.

SPORAFIT Daha dengeli, kuvvetli ve koordineli bir vücut yapısına sahip olmayı istiyorsanız, Sizin için dizayn edilen program ile yaşam kalitenizi ve kondisyonunuzu en üst seviyelere çıkarabilirsiniz.

PERSONAL TRAINING TALEP FORMU

İsim Soyisim

E-Posta

Telefon

Mesaj

GÖNDER

Sahrayicedit Mah. Cebesoy Sok. 34, 34734 İstanbul, TÜRKİYE

Kulübümüz hafta içi: 06.00-23.30 - hafta sonu: 08.00-22.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.