Menu
SPORA ÜYE KURALLARI

ÜYELERİMİZİN COVİD-19 SALGIN YÖNETİMİ VE
ÇALIŞMA REHBERİ KAPSAMINDA UYMASI GEREKEN KURALLAR

1 1- Spor salonuna girişte ateş ölçümü yapılmaktadır, 38oC ve üzeri ateşi olan üyemiz içeri alınmamaktadır.

2 2- Ateş, öksürük, burun akıntısı, solunum sıkıntısı belirtileri olan, COVID-19 vakası veya temaslısı spor salonlarına alınmamaktadır.

3 3- Spor salonuna girerken mutlaka maskenizi takınız ve efor sarf ettiğiniz anlar dışında maskenizi çıkarmayınız. Maske türü olarak tıbbi maske kullanımınız yeterli olacaktır.

4 4- Spor salonuna girerken mutlaka elleriniz yıkayınız ya da el antiseptiği kullanınız.

5 5- Yanınızda temiz ayakkabı getirmeli ve tesise giriş yapmadan ayakkabılarınızı değiştirmelisiniz. Ardından hijyen paspasında temiz ayakkabılarınızı dezenfekte ettikten sonra spor salonuna giriş yapabilirsiniz.

6 6- Gym& kardiyo ve kapalı havuzu kullanacak olan üyelerimiz randevusuz şekilde gelip üyeliklerinin izin verdiği zaman dilimlerinde bu alanları kullanabilirler.

7 7- Açık havuzları kullanacak olan üyelerimizin ise Spora Club telefon uygulaması üzerinden randevu almaları gerekmektedir. Daha detaylı bilgi için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

8 8- Salgın Yönetimi ve Çalışma Rehberi uyarınca misafir alımları geçici olarak durdurulmuştur.

9 9- Salgın Yönetimi ve Çalışma Rehberi uyarınca kulübümüzde bulunan tüm su sebilleri kaldırılmıştır. Suyunuzu yanınızda getirmeniz gerektiğini hatırlatırız.

10 10- Salgın Yönetimi ve Çalışma Rehberi havlu hizmeti geçici olarak kaldırılmıştır. Kişisel havlularınızı yanınızda getirmeniz gerektiğini hatırlatırız.

11 11- Tesis içinde her alanda diğer kişilerle 2 metre mesafeye uyunuz.

12 12- Yüzünüzün aletlere ve zemine değme olasılığı olan hareketler yapmayınız.

13 13- Spor sırasında ellerinizi yüzünüze değdirmeyiniz.

14 14- Spora başlamadan önce kullanacağınız aletleri, yakınınızdaki kağıt havlu ve antiseptik losyon ile siliniz. Atıklarınızı yakınınızda bulunan çöp kutularına atınız.

15 15- Ağırlık istasyonlarının birden fazla kişinin set aralarını paylaşarak aynı anda kullanımına izin verilmemektedir.

16 16- Spora Kafe geçici olarak hizmet veremeyecektir. İhtiyaçlarınızı yanınızda getirmeniz gerektiğini hatırlatırız.

17 17- Kapalı ve açık havuzlara girişte mutlaka duş almanız, el ve ayak havuzunda dezenfeksiyon sağlamanız gerekmektedir.

18 18- Hapşırma veya öksürme durumlarında lütfen tek kullanımlık kağıt peçete kullanınız, ulaşamayacağınız durumlarda ise kol içinize doğru hapşırınız/öksürünüz.

19 19- Salgın Yönetimi ve Çalışma Rehberi esasınca egzersiziniz bittiğinde beklemeden kulüpten ayrılmanız gerekmektedir.

20 20- Eğitimler esnasında özel veya grup ders fark etmeksizin eğitmenlerle ve kişilerle temas etmeden çalışmalarınızı yapmanız gerektiğini hatırlatırız.

Sizlerin ve çalışanlarımızın sağlığını önemsiyoruz, kurallara uyduğunuz için teşekkür ederiz.

Sahrayicedit Mah. Cebesoy Sok. 34, 34734 İstanbul, TÜRKİYE

Kulübümüz hafta içi: 06.00-23.30 - hafta sonu: 08.00-22.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.