Menu
SPORA'DA İLK GÜN

SPORA'DA İLK GÜN

1 Spora Club’a üye olduktan 1 iş günü sonra resepsiyondan el izi alınız.

2 Otopark kullanımları için resepsiyondan otopark kartı almanız gerekmektedir. Giriş ve çıkışlarınızın sorunsuz işleyebilmesi için her giriş-çıkışınızda mutlaka kartınızı kullanarak geçiş yapınız.

3 Spora Club içerisinde galoş giymenizi rica ederiz.

4 Spor yaparken altı temiz bir ayakkabı tercih ediniz.

5 Yağ kas ve kemik ölçümü için lütfen randevunuzu 1 gün önceden resepsiyondan alınız. Yağ, kas ve kemik ölçümünün doğru sonuç vermesi için uyulması gereken kuralları belirten broşürü resepsiyondan edinebilirsiniz.

6 Soyunma odalarında eşyalarınızı bıraktıktan sonra, alandaki eğitmenimize Spora Club'daki ilk gününüz olduğunu söylemeniz halinde size memnuniyetle yardımcı olacaktır.

7 Kapalı havuzda lütfen mayo ve bone kullanınız.

8 Havuzlara lütfen duş almadan girmeyiniz.

DOLAP KULLANIMI!

Değerli Müşterimiz! Soyunma dolaplarını daha kolay kullanabilmeniz adına;

1 Kullanacağınız dolabın önce boş olup olmadığını kontrol ediniz.

2 Eğer boş ise, sizden önce kullanılmış olma ihtimalini göz önünde bulundurarak tuş takımındaki "C" tuşuna basarak bir önceki şifreyi bloke ediniz. Dolabınız kendi şifrenizi kullanmanız için hazır duruma gelecektir.

3 Hazır duruma gelince belirlediğiniz 4 haneli şifreyi tuşlayınız (****) ve yeşil tuşa basarak dolabınızı kilitleyiniz.

4 Dolabınızı tekrar açmak istediğinizde, "C" tuşuna basınız ve daha önce belirlemiş olduğunuz 4 haneli şifrenizi (****) tuşladıktan sonra yeşil tuşa basınız.

** ÖNEMLİ NOT! Mağduriyet yaşamamanız adına dolap numaranızı ve şifrenizi unutmayınız. İlk denemenizde dolap açılmıyor ise; tuş takımına dokunmayınız ve görevlilerden yardım isteyiniz.

Sahrayicedit Mah. Cebesoy Sok. 34, 34734 İstanbul, TÜRKİYE